E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

57ZW3Y serijos

57ZW3Y serijos

Produkto serija: Brushless DC MotorProduct pavadinimas: 57ZW3Y SeriesProduct intro: 57ZW3Y serijos == daugiau informacijos: ==

Nair judesio technologijų Co, Ltd yra viena iš aukščiausio lygio Kinijos 57zw3y serijos gamintojų ir tiekėjų, kaip profesionali kompanija, mūsų gamykla yra visada pasiruošę pateikti 57zw3y serijos produktai su gera kokybe ir kaina. Sveiki atvykę į pirkti produktus iš mūsų.

Produkto serija: Brushless DC variklis

Produkto pavadinimas: 57ZW3Y serija

Produkto intro: 57ZW3Y serija

== Norėdami gauti daugiau informacijos: ==


ModelisVienetų57ZW3Y54A2057ZW3Y54A4057ZW3Y54A6057ZW3Y74A2057ZW3Y74A4057ZW3Y74A6057ZW3Y94A2057ZW3Y94A4057ZW3Y114A2057ZW3Y114A40
Polių skaičius
4
Fazių skaičius
3
Vardinės įtamposVDC24
Vardiniam apsisukimų dažniuiAPS/MIN2000400060002000400060002000400020004000
Nuolat gardo sukimo momentasAnt0.190.190.190.3840.3840.3840.540.540.720.72
Nominalus sukimo momentasAnt0,160,160,160.320.320.320,450,450,60,6
VardinisW33,567100,56713420194188125251
Didžiausia sukimo momentasAnt0,480,480,480,960,960,961.351.351.81.8
Didžiausios srovėsA5,5811.116,711.122.233,315.631.220,841.6
Sukimo momentas konstantaNm / A0.0810.0450.0280.0810.0450.0280.0810.0450.0810.045
Atgal E.M.FV/KRPM8.574.838.574.838.574.88.574.8
Rotoriaus inercijosg.c㎡60.560.560.5113113113181.5181.5242242
Kūno ilgismm5454547474749494114114
Įtampos diapazonasVDC12 ~ 6012 ~ 6012 ~ 6024 ~ 6024 ~ 6024 ~ 6024 ~ 16024 ~ 16024 ~ 16024 ~ 160
GreitisAPS/MIN2000 m. ~ 6000
SvorisKg0,50,50,50,750,750,75111.251.25
Hot Tags: 57zw3y serijos, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, bendrovės, pirkti, produktų
Susiję produktai
Copyright © Vasiliauskas judesio technologijų Co, Ltd All rights reserved.

Vasiliauskas judesio technologijų Co, Ltd