E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

80ZW3S serijos

80ZW3S serijos

Produkto serija: Brushless DC MotorProduct pavadinimas: 80ZW3S SeriesProduct intro: 80ZW3S serijos == daugiau informacijos: ==

Nair judesio technologijų Co, Ltd yra viena iš aukščiausio lygio Kinijos 80zw3s serijos gamintojų ir tiekėjų, kaip profesionali kompanija, mūsų gamykla yra visada pasiruošę pateikti 80zw3s serijos produktai su gera kokybe ir kaina. Sveiki atvykę į pirkti produktus iš mūsų.

Produkto serija: Brushless DC variklis

Produkto pavadinimas: 80ZW3S serija

Produkto intro: 80ZW3S serija

== Norėdami gauti daugiau informacijos: ==


ModelisVienetųVienetų80ZW3S98C2580ZW3S122C3080ZW3S150E2080ZW3S160E25
Polių skaičius

8
Fazių skaičius

3
Vardinės įtamposVDCVDC4848310310
Vardiniam apsisukimų dažniuiAPS/MINAPS/MIN2500300020002500
Nuolat gardo sukimo momentasAntAnt1.562.94.24.8
Nominalus sukimo momentasAntAnt1.32.43.54
VardinisWW3407547331047
Didžiausia sukimo momentasAntAnt3.87.110,512
Didžiausios srovėsAA28.362.89.513,5
Sukimo momentas konstantaNm / ANm / A0.1210.0680.0420.121
Atgal E.M.FV/KRPMV/KRPM108,877,565.7
Rotoriaus inercijosg.c㎡Kg.c㎡1,051,822.632,97
Kūno ilgismmmm98122150160
Įtampos diapazonasVDCVDC12 ~ 310
GreitisAPS/MINAPS/MIN1000 ~ 3000
SvorisKgKg33.54.14.3
Hot Tags: 80zw3s serijos, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, bendrovės, pirkti, produktų
Susiję produktai
Copyright © Vasiliauskas judesio technologijų Co, Ltd All rights reserved.

Vasiliauskas judesio technologijų Co, Ltd