E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

86ZW3S serijos

86ZW3S serijos

Produkto serija: Brushless DC MotorProduct pavadinimas: 86ZW3S SeriesProduct intro: 86ZW3S serijos == daugiau informacijos: ==

Nair judesio technologijų Co, Ltd yra viena iš aukščiausio lygio Kinijos 86zw3s serijos gamintojų ir tiekėjų, kaip profesionali kompanija, mūsų gamykla yra visada pasiruošę pateikti 86zw3s serijos produktai su gera kokybe ir kaina. Sveiki atvykę į pirkti produktus iš mūsų.

Produkto serija: Brushless DC variklis

Produkto pavadinimas: 86ZW3S serija

Produkto intro: 86ZW3S serija

== Norėdami gauti daugiau informacijos: ==


ModelisVienetų86ZW3S58C1086ZW3S58C3086ZW3S71C1086ZW3S71C3086ZW3S98C1086ZW3S98C3086ZW3S125C1086ZW3S125C30
Polių skaičius
8
Fazių skaičius
3
Vardinės įtamposVDC48
Vardiniam apsisukimų dažniuiAPS/MIN10003000100030001000300010003000
Nuolat gardo sukimo momentasAnt0,420,420.840.841,681,682,522.2
Nominalus sukimo momentasAnt0,350,350,70,71.41.42.12.1
VardinisW24.311073220147440220660
Didžiausia sukimo momentasAnt1,051,052.12.14.24.26.36.3
Didžiausios srovėsA2.868.65.717.111,434.317.251,5
Sukimo momentas konstantaNm / A0.3240,120.3240,120.3240,120.3240,12
Atgal E.M.FV/KRPM34.2812.6334.2812.6334.2812.6334.2812.63
Rotoriaus inercijosg.c㎡0,40,40,80,81.61.62.42.4
Kūno ilgismm585871719898125125
Įtampos diapazonasVDC12 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31024 ~ 31024 ~ 310
GreitisAPS/MIN1000 ~ 3000
SvorisKg1.51.51.91.92.62.644
Hot Tags: 86zw3s serijos, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, bendrovės, pirkti, produktų
Susiję produktai
Copyright © Vasiliauskas judesio technologijų Co, Ltd All rights reserved.

Vasiliauskas judesio technologijų Co, Ltd