E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

86ZW3SA serijos

86ZW3SA serijos

Produkto serija: Brushless DC MotorProduct pavadinimas: 86ZW3SA SeriesProduct intro: 86ZW3SA serijos == daugiau informacijos: ==

Nair judesio technologijų Co, Ltd yra viena iš aukščiausio lygio Kinijos 86zw3sa serijos gamintojų ir tiekėjų, kaip profesionali kompanija, mūsų gamykla yra visada pasiruošę pateikti 86zw3sa serijos produktai su gera kokybe ir kaina. Sveiki atvykę į pirkti produktus iš mūsų.

Produkto serija: Brushless DC variklis

Produkto pavadinimas: 86ZW3SA serija

Produkto intro: 86ZW3SA serija

== Norėdami gauti daugiau informacijos: ==


ModelisVienetų86ZW3S71A2086ZW3S71C4086ZW3S98C2086ZW3S98E6086ZW3S125C2086ZW3S125E60
Polių skaičius
4
Fazių skaičius
3
Vardinės įtamposVDC24484831048310
Vardiniam apsisukimų dažniuiAPS/MIN200040002000600020006000
Nuolat gardo sukimo momentasAnt0.840.841,681,682,522.2
Nominalus sukimo momentasAnt0,70,71.41.42.12
VardinisW1472932938794401256
Didžiausia sukimo momentasAnt2.12.14.24.26.36
Didžiausios srovėsA252424.710,83615,4
Sukimo momentas konstantaNm / A0.0840.0870,170,390.1750,39
Atgal E.M.FV/KRPM8,99.251841.318,541.3
Rotoriaus inercijosKg.c㎡0,70,71.41.42.12.1
Kūno ilgismm71719898125125
Įtampos diapazonasVDC12 ~ 310
GreitisAPS/MIN2000 m. ~ 6000
SvorisKg1.91.92.62.644
Hot Tags: 86zw3sa serijos, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, bendrovės, pirkti, produktų
Susiję produktai
Copyright © Vasiliauskas judesio technologijų Co, Ltd All rights reserved.

Vasiliauskas judesio technologijų Co, Ltd