E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

90ZW3S serijos

90ZW3S serijos

Produkto serija: Brushless DC MotorProduct pavadinimas: 90ZW3S SeriesProduct intro: 90ZW3S serijos == daugiau informacijos: ==

Nair judesio technologijų Co, Ltd yra viena iš aukščiausio lygio Kinijos 90zw3s serijos gamintojų ir tiekėjų, kaip profesionali kompanija, mūsų gamykla yra visada pasiruošę pateikti 90zw3s serijos produktai su gera kokybe ir kaina. Sveiki atvykę į pirkti produktus iš mūsų.

Produkto serija: Brushless DC variklis

Produkto pavadinimas: 90ZW3S serija

Produkto intro: 90ZW3S serija

== Norėdami gauti daugiau informacijos: ==


ModelisVienetų90ZW3S68A4090ZW3S75C4090ZW3S88C2090ZW3S88C6090ZW3S108C2090ZW3S108C4090ZW3S136E2090ZW3S136E60
Polių skaičius
4
Fazių skaičius
3
Vardinės įtamposVDC244848484848310310
Vardiniam apsisukimų dažniuiAPS/MIN40004000200060002000400020006000
Nuolat gardo sukimo momentasAnt0,60,81.21.21.71.72.82.2
Nominalus sukimo momentasAnt0,50,7111.61.52.52
VardinisW2092932096283356285241256
Didžiausia sukimo momentasAnt1.52.1334.84.57.56
Didžiausios srovėsA17,324.217.43527.851.86.614,7
Sukimo momentas konstantaNm / A0.0870.0870.1720.0860.1720.0871.1370.409
Atgal E.M.FV/KRPM9.29.218.249.0618.249.2120.343.3
Rotoriaus inercijoskg.c㎡0,450,60,90,92.12.12,952,95
Kūno ilgismm68758888108108136136
Įtampos diapazonasVDC12 ~ 17012 ~ 17024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 310
GreitisAPS/MIN2000 m. ~ 6000
SvorisKg1.41.72.12.12.62.64.14.1
Hot Tags: 90zw3s serijos, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, bendrovės, pirkti, produktų
Susiję produktai
Copyright © Vasiliauskas judesio technologijų Co, Ltd All rights reserved.

Vasiliauskas judesio technologijų Co, Ltd