E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

110ZW3S serijos

110ZW3S serijos

Produkto serija: Brushless DC MotorProduct pavadinimas: 110ZW3S SeriesProduct intro: 110ZW3S serijos == daugiau informacijos: ==

Nair judesio technologijų Co, Ltd yra viena iš aukščiausio lygio Kinijos 110zw3s serijos gamintojų ir tiekėjų, kaip profesionali kompanija, mūsų gamykla yra visada pasiruošę pateikti 110zw3s serijos produktai su gera kokybe ir kaina. Sveiki atvykę į pirkti produktus iš mūsų.

Produkto serija: Brushless DC variklis

Produkto pavadinimas: 110ZW3S serija

Produkto intro: 110ZW3S serija

== Norėdami gauti daugiau informacijos: ==


ModelisVienetų110ZW3S125E30110ZW3S125D30110ZW3S155E30110ZW3S185D20110ZW3S185D24110ZW3S210D20110ZW3S210D24
Polių skaičius
8
Fazių skaičius
3
Vardinės įtamposVDC310170310170170170170
Vardiniam apsisukimų dažniuiAPS/MIN3000300030002000240020002400
Nuolat gardo sukimo momentasAnt2.22,24.87.1647.168.5928.592
Nominalus sukimo momentasAnt224667.167.16
VardinisW62562512501250150015001800
Didžiausia sukimo momentasAnt661217.9117.9121.4821.48
Didžiausios srovėsA814.514,731,537,537,545
Sukimo momentas konstantaNm / A0,770,770,770.5950,50.5950,5
Atgal E.M.FV/KRPM80.544.281.5862.9653.153.162.96
Rotoriaus inercijosg.c㎡1.91.93.3555.95.9
Kūno ilgismm125125155185185210210
Įtampos diapazonasVDC48 ~ 310
GreitisAPS/MIN1000 ~ 3000
SvorisKg4.84.85.25.55.566
Hot Tags: 110zw3s serijos, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, bendrovės, pirkti, produktų
Susiję produktai
Copyright © Vasiliauskas judesio technologijų Co, Ltd All rights reserved.

Vasiliauskas judesio technologijų Co, Ltd